«تستادی»، پلتفرم آنلاین تست‌های کاربری در ایران


پلتفرم آنلاین تست‌های کاربری در ایران با نام تستادی، راه‌اندازی شد. به کمک استارتاپ تستادی کسب و کارها می‌توانند  وبسایت و اپلیکیشن خود را بر روی جامعه هدفشان تست کنند و در کمترین زمان نتیجه این تست‌ها را در قالب ویدیوهای کوتاه ببینند. کاربران عادی نیز می‌توانند با انجام تست‌های کوتاه حداکثر بیست دقیقه‌ای و کمک به بهبود کسب و کارهای ایرانی، درآمد کسب کنند.

امروزه تمامی کسب و کارها، از فروشندگان بزرگ و کوچک گرفته تا سازمان‌ها و دفاتر خدماتی، نیاز به حضور در فضای مجازی دارند و اهمیت بازخورد گرفتن از مشتریان و بهبود تجربه کاربری در موفقیت کسب و کارها، روز به روز پر رنگتر می‌شود. اما واقعیت این است که تنها تعداد محدودی از آنها، بازخوردهای مشتریان خود را جمع‌آوری و تحلیل میکنند. عمده‌ترین دلیل این بی‌توجهی ناخواسته به نظرات کاربران، کمبود وقت و زیاد بودن هزینه‌ی انجام تستهای کاربری است.

از سوی دیگر کاربران نیز درگیر مشکلات ریز و در شت سایت‌ها، ابزارها و اپلیکیشن‌های مختلف هستند. از کار نکردن دکمه‌ها و نامفهوم بودن پیام‌ها، تا ابهام در فرآیندها و وجود خطاهای ناشناخته؛ و راههای ارتباط و بازخورد دادن به کسب و کارها، اغلب برای آنها ساده و در دسترس نیست.

تستادی اواخر آذرماه افتتاح شده و در این مدت بیش از پانصد تستر از سراسر ایران مشغول به انجام تستهای کاربری شده‌اند و این آمار هر روز درحال افزایش است. تسترها نیاز به هیچ تخصص خاصی ندارند و تنها با داشتن یک کامیپوتر یا لپتاپ و گوشی اندرویدی متوسط، می‌توانند تست انجام دهند و در اوقات فراغت خود درآمد داشته باشند.

تستادی یکی از استارتاپ‌های مستقر در «استارتاپ استودیوی کنترل‌تک» از زیرمجموعه‌های «گروه مالی فیروزه» است. چشم‌انداز تستادی، کمک به تبدیل تست‌های کاربردی به یک عادت روزانه و ارتقای کاربردپذیری در کسب و کارهای آنلاین ایرانی است.

لینک دریافت اپلیکیشن از بازار

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *