شهرداری تهران در پی اتحاد جدید علیه استارتاپ‌هاست؟


شهرداری تهران با آمدن پیروز حناچی تصویری از یک مجموعه علاقه‌مند به استارتاپها را نشان داد. او از مجموعه‌های استارتاپی مثل کارخانه نوآوری بازدید کرد. معاونانش در جلسات استارتاپی شرکت کردند و شهر هوشمند مرتبا از زبان مدیران شهرداری شنیده می‌شود اما در واقع این نهاد همچون گذشته به کسب و کارهای تکنولوژی محور نوپا به عنوان سدی برابر کسب و کارهای سنتی که خود متولی آن است – مانند تاکسیرانی – نگاه می‌کند.

تازه‌ترین اقدام شهرداری شکایت از اتحادیه کسب و کارهای مجازی یا اتحادیه موسوم به استارتاپ هاست و شهرداری تهران از این شکایت کرده که چرا این اتحادیه مجوز به تاکسی های اینترنتی داده‌اند.

نامه اتحادیه به رسانه‌ها

اتحادیه طی نامه‌ای به رسانه‌ها ماجرای شکایت شهرداری از آن را شرح داده است.

در ایمیلی که این اتحادیه برای آی تی ایران ارسال کرده آمده است :

آقای شهردار به جای مانع‌تراشی، مسیر کارآفرینان کشور را تسهیل کنید

موضوع قانونی یا غیرقانونی بودن فعالیت تاکسی‌های آنلاین طی ماه‌های گذشته، یکی از موضوعات مورد بحث در رسانه‌ها بوده و در تمام این مدت از یک سو معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و از سوی دیگر مدیرعامل سازمان تاکسیرانی، تلاش کرده‌اند تا فعالیت این شرکت‌ها را به دلیل عدم نظارت شهرداری بر آنها، غیرقانونی جلوه دهند.

در آخرین اقدام نیز شهرداری، از اتحایه کسب و کارهای مجازی برای مجوزدهی به این شرکت‌ها شکایت کرده است، حال آنکه طبق ماده 87 قانون نظام صنفی، اتحادیه تنها مرجع صلاحیت‌دار برای صدور مجوز کسب و کارهای مجازی و از جمله تاکسی‌های آنلاین است.

اتحادیه ویژه کسب و کارهای مجازی در سال 96 با تشکیل جلسه توسط دادستان کل کشور، با حضور نمایندگان وزارت کشور، شهرداری، پلیس و … به عنوان مرجع اصلی مجوزدهی و نظارت بر کسب و کارهای آنلاین ایجاد شده و مجوز فعالیت تاکسی‌های آنلاین نیز توسط این اتحادیه صادر می‌شود.

نکته جالب توجه این است که نهادهای دولتی از جمله وزارت ارتباطات، وزارت صمت، معاونت فضای مجازی دادستان کل کشور، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و هیات مقررات زدایی، همگی طی این سال‌ها مجوز فعالیت این سامانه‌ها را به رسمیت شمرده‌اند. در این میان به نظر می‌رسد تنها شهرداری است که بدون توجه به مسیر قانونی‎ تصویب دستورالعمل نظارت بر فعالیت تاکسی‌های آنلاین، بر خلق مجوز جدید اصرار دارد و به دنبال این است که با تحمیل هزینه اضافی به این کسب و کارها، مانعی برای رشد و توسعه آنها بتراشد.

خوشبختانه کارآفرینان جوان کشور وکسب وکارهای آنلاین، طی سال‌های اخیر هیچگاه در برابر مانع‌تراشی‌های اینچنینی عقب ننشسته و همواره در مسیر حرکتشان استوار و پایدار بوده‌اند. از شهرداری نیز دعوت می‌کنیم تا به جای سنگ‌اندازی و ممانعت از حرکت کسب و کارهای مجازی، مسیر را برای کارآفرینان جوان و پرانرژی کشورمان هموار کند.

آقای شهردار! تهران هوشمندی که به درستی می‌خواهید به سمت آن حرکت کنید، محقق نخواهد شد مگر اینکه شما به جای مقاومت در برابر رشد و توسعه کسب و کارهای تکنولوژی محور و نوآور، همراه آنها شوید و از کمک آنها برای رسیدن به این هدف استفاده کنید.

اتحاد جدید علیه استارتاپها؟

وزارت کشور، تاکسیرانی، شهرداری و بسیاری از نهادهای دیگر طی سالهای اخیر در مقابل استارتاپها شکایتهایی را مطرح یا نسبت به فعالیت آنها انتقادهایی را مطرح کرده‌اند.

در برخی موارد کار به تعطیلی دفاتر شهرستان استارتاپها کشیده است. با ایجاد اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی توسط استارتاپها اما انتظار می‌رفت بحث و مساله درباره این موضوع پایان یافته باشد.

موج جدیدی که با شکایت شهرداری از استارتاپها پیش آمده و دو  هفته قبل با صحبت های انتقاد آمیز معاون حمل و نقل ترافیک از تاکسی های اینترنتی اوج گرفت.

این شکایت ها در حالی اتفاق می‌افتاد که به نظر می‌رسد حناچی دو گروه را برای ایجاد جریانی درباره استارتاپها به خود نزدیک کرده است. نخست با انتخاب مشاورانی از مدیران و افراد نزدیک به جریان سازمان نظام صنفی و مدیران سابق وزارت ارتباطات به عنوان مشاوران شهر هوشمند و دوم با نزدیک شدن به تیم مدیریتی وزارت ارتباطات.

با این جریانات به نظر می‌رسد کار برای استارتاپها که به اندازه کافی در فضای اقتصادی امروز دردسر و مشکل برای ادامه دادن دارند سخت‌تر هم شود.

 

 

مردی که طی ۳۰ سال از نیویورک تایم لپس گرفت


اگرچه این روزها و به دلیل اضافه شدن قابلیت تایم‌لپس یا همان «گذر زمان» به دوربین گوشی های هوشمند، شاهد ثبت ویدیوهای جذاب متعددی از سوی کاربران هستیم اما اخیرا شخصی به نام جوزف دیجیوانا، کار بر روی پروژه‌ای را آغاز کرده که با هر آنچه تاکنون دیده‌اید متفاوت است.

قرار است در دل این پروژه، ویدیوی تایم‌لپسی از شهر نیویورک تهیه شود اما تفاوت آن با دیگر ویدیوهای ضبط شده از این شهر در این است که کار دیجیوانا 30 سال به طول خواهد انجامید. این تصاویر باکیفیت هر 30 ثانیه توسط دوربین بدون‌آینه a7s شرکت سونی ثبت و به مک‌بوک پرو اپل منتقل می شود.

اگرچه بخش زیادی از این کار به صورت خودکار انجام می شود، اما دیجیوانا در حال طراحی سیستمی است که بتواند هوشمندانه، ویدیوهای تایم‌لپس زیبایی را خلق کند. گفتنی است چند هفته پیش که برای ساعاتی، شهر نیویورک به دلیل مشکل برق در تاریکی فرو رفت، دیجیوانا توانست تایم‌لپس زیبایی را از ساعات قبل، حین و بعد این ماجرا با ثبت کند.

وی اکنون بالغ بر 4 سال است که در حال کار بر روی این پروژه است و علاقمندان می توانند ویدیوهای ثبت‌شده را در اکانت اینستاگرام وی با نام کاربری nyc_timescape@ مشاهده و دنبال کنند.

کمپین جدید درباره سنجش امنیت اپ‌استورهای اندرویدی


اپتوید (Aptoide)، یک فروشگاه اپلیکیشن اندرویدی مستقر در لیسبون پرتغال، کمپین جدیدی را راه‌اندازی کرده که ادعا می‌کند سیستم امنیتی داخلی شرکت گوگل، نسبت به خطرناک بودن این اپ‌استور پرتغالی برای کاربرانش هشدار ( غیر واقعی ) صادر کرده است. اپتوید مدعی است گوگل این کار را برای جلوگیری از رشد اپتوید، به‌عنوان گزینه دیگری برای کاربران برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی، انجام داده است. نخستین شکایت اپتوید از گوگل به سال ۲۰۱۴ برمی‌گردد. بخش امنیت گوگل‌پلی از تابستان ۲۰۱۸، اپتوید را به‌عنوان یک اپلیکیش مضر و زیان‌آور معرفی و آن را در دستگاه‌های کاربران اندروید خود پنهان کرده و از آنها می‌خواهد آن را غیرفعال کنند.

این امر منجر به کاهش ۲۰ درصدی کاربران منحصربه‌فرد اپتوید شده است. به گفته یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل اپتوید، در سال ۲۰۱۸، این اپ‌استور ۲۲۲ میلیون کاربر فعال داشت، اما به خاطر سیاست‌های گوگل درخصوص کنترل اپلیکیشن‌ها، اپتوید تا ماه مه سال ۲۰۱۹ حدود ۱۵ درصد آنها را از دست داده است. در واقع، بخش امنیت گوگل‌پلی موسوم به Google Play Protect صرفا برای محافظت اندروید از بدافزارهای داخلی گوگل است، اما روشی که این شرکت آمریکایی پیش گرفته، تجاوز به حقوق کاربران است. گوگل از کاربران می‌خواهد تجارب خود را از اپلیکیشن‌های مشابه اپتوید که مضر معرفی شده، گزارش کنند. همچنین با اعمال رفتارهای ضدرقابتی، دسترسی کاربران به اپلیکیشن اپتوید یا امکان نگهداری آن روی دستگاه‌های اندرویدی را دشوارتر می‌سازد. در نتیجه توانایی آن برای رقابت با گوگل‌پلی تضعیف می‌شود. علاوه‌بر این، در سال گذشته نیز اتحادیه‌ اروپا گوگل را به‌خاطر سیاست‌های ضدرقابتی درخصوص سیستم عامل اندروید به پرداخت جریمه‌ای ۵ میلیارد دلاری محکوم کرده است. از طرفی، اپتوید برای اثبات امنیت خود به یک پژوهش دانشگاهی که در توکیو انجام شده، اشاره کرده است.

این پژوهش توسط دانشگاه  واسیدا (Waseda) و آزمایشگا‌ه‌های NTT Secure Platforms در ژاپن که بخشی از آزمایشگاه‌های تلگراف و تلفن شرکت نیپون است، انجام شده و رویکرد آکادمیک درباره امنیت سیستم عامل بازارهای رقیب گوگل‌پلی ارائه می‌دهد. با توجه به رشد فروشگاه‌های رقیب یا جایگزین برنامه‌ها و بازی‌های اندروید، مباحث مرتبط با امنیت در این فروشگاه‌ها پررنگ شده است. فروشگاه خود گوگل یعنی گوگل‌پلی، مدت‌هاست در دنیای اندروید، بازار غالب بوده، اما مدتی است تعدادی از فروشگاه‌های غربی رقیب یا جایگزین گوگل‌پلی و فروشگاه‌های محلی و منطقه‌ای محبوبیت روزافزونی پیدا کرده‌اند و با گوگل‌پلی رقابت می‌کنند. در این پژوهش بیش از ۷/ ۴ میلیون اپلیکیشن اندرویدی از ۲۷ مارکت‎پلیس‌ سوم شخص در بازه زمانی ماه ژوئن تا سپتامبر ۲۰۱۶ جمع‌آوری شده تا بررسی کند آیا بازارهای نوظهور ایمن هستند یا خیر؟ این پژوهش نشان داد فروشگاه اپتوید دارای بهترین شاخص امنیتی موجود است. فروشگاه گوگل‌پلی، کافه بازار و فروشگاه اسپانیایی UpandDown، به‌طور مساوی در جایگاه دوم قرار گرفته‌اند و فروشگاه بایدو بالاترین شاخص را در بین فروشگاه‌های چینی کسب کرده است.

تعداد اپلیکیشنهای خوب، آگهی افزار و بد افزار در فروشگاه‌های نرم‌افزار اندرویدی مختلف
تعداد اپلیکیشنهای خوب، آگهی افزار و بد افزار در فروشگاه‌های نرم‌افزار اندرویدی مختلف

بازارهای جایگزین اندرویدی

از زمان انتشار اولیه سیستم‌عامل اندروید در سال ۲۰۰۸، بسیاری از مارکت‎پلیس‌ها‌ یا  فروشگاه‌‌های اپلیکیشن‎های سوم شخص (اپلیکیشن‌هایی که برای کار درون سیستم عامل‌ها نوشته شده، اما به وسیله افراد یا شرکت‌ها به غیر از تولیدکننده سیستم عامل نوشته می‌شوند) در سراسر جهان راه‌اندازی شده‌اند. محبوبیت قابل توجه اندروید هکرها را با هدف فعالیت‌های مخرب مانند آپلود کردن بدافزار یا باج‎افزار جذب کرده‌ است. یکی از دلایلی که برنامه‌های مخرب زیادی در اندروید وجود دارد، باز بودن اکوسیستم اندروید است که در آن فروشگاه‌های مختلف را قادر ساخته تا مستقل از بازار اندروید رسمی (گوگل‌پلی) کار کنند. همچنین در برخی مناطق مانند چین و کوبا، دسترسی به گوگل‌پلی محدودیت‌هایی دارد. در چنین مناطقی، کاربران اندروید باید به فروشگاه‌های سوم شخص به‌عنوان دروازه پیش‌فرض خود برای دستیابی به اپلیکیشن‎ها تکیه کنند. اما در این میان، چالشی وجود دارد و اینکه آیا این فروشگاه‌های نوظهور ایمن مدیریت می‌شوند؟

فروشگاه‌های انگلیسی‌زبان در غرب بین کاربرانی که به دنبال گزینه‌های پیشرفته‌تر و متفاوتی هستند طرفدار پیدا کرده‌اند و فروشگاه‌های محلی و منطقه‌ای، از مزیت تناسب با زبان، فرهنگ و سلیقه بازارهای محلی برخوردار هستند. بسیاری از این فروشگاه‌ها، فروشگاه‌های غربی مانند اپتوید و  Getjar از لیتوانی هستند که با ارائه طرح‌ها و ایده‌های نو، یا با ارائه برنامه‌هایی که در گوگل‌پلی موجود نیستند، مستقیما با گوگل‌پلی رقابت می‌کنند. بسیاری از فروشگاه‌های دیگر مانند یاندکس از روسیه، Appvn از ویتنام و فروشگاه‌های چینی از جمله تنسنت، بایدو، شیائومی، Anzhi و AppChina در یک کشور یا منطقه متمرکزند. یکی از بازارهای مورد مطالعه در این پژوهش، کافه بازار از ایران است.

بازارهای اپلیکیشن امن کدامند؟

مطالعه آکادمیک ژاپنی مذکور، امنیت در ۲۷ فروشگاه برنامه اندرویدی را ارزیابی می‌کند و نتیجه می‌گیرد که فرض رایج مبنی‌بر اینکه محبوب‌ترین فروشگاه‌ها امن‌ترین آنها نیز هستند، اشتباه است. نتیجه‌گیری این مطالعه این است که اف‌دروید (FDroid) در بین فروشگاه‌های اپلیکیشن‌های جایگزین یا رقیب گوگل‌پلی کمترین نرم‌افزارهای تبلیغاتی مزاحم یا بدافزار را دارد. چنان که نویسندگان این تحقیق اظهار کرده‌اند: «این نتیجه با توجه به ماهیت این بازار طبیعی به‌نظر می‌رسد.» بازارهای چین مانندAppchina ، Anzhi و بایدو سهم بالایی از اپلیکیشن‌‌های مخرب دارند. در مقابل، گوگل‌پلی سهم بالایی از اپلیکیشن‌‌های خوب را داشت.  فروشگاه‌های برجسته چین مانند تنسنت و فروشگاه هوآوی در این مطالعه مورد تحقیق قرار نگرفته‌اند. نویسندگان این تحقیق نیز از محدودیت‌های خود سخن گفته‌اند و خواهان ادامه تحقیقات در مورد جنبه‌های مختلف امنیت در بازارهای جایگزین گوگل‌پلی شده‌اند.

از آنجا که اکوسیستم اندرویدی همواره پیچیده‌تر و متنوع‌تر می‌شود، توجه جدی به امنیت اکوسیستم لازم است و شرکت‌هایی مانند اپتوید به ما یادآوری خواهند کرد که این نقش نباید کاملا به گوگل واگذار شود. براساس این پژوهش، فروشگاه برنامه و بازیکافه بازار دارای بالاترین میزان اپلیکیشن‌های فاقد بدافزار است. اغلب برنامه‌های کافه‌بازار، در داخل ایران ساخته می‌شوند و مخصوص بازار داخلی این کشورند. به این دلیل بسیاری از برنامه‌های آن برای اولین بار در این تحقیق در معرض ابزارهای آنتی ویروس غربی، که محققان امنیت دیجیتال استفاده می‌کنند، قرار داده شدند. کافه بازار که بالاترین نرخ برنامه اسکن نشده را داشته، از بالاترین میزان برنامه‌های فاقد بدافزار برخوردار است. در واقع، کافه بازار دارای شاخص امنیتی نزدیک به گوگل‌پلی است.

منبع: دنیای اقتصاد

دانلود آهنگ تو همونی که قلبم میخواد


مخاطبین عزیز میتوانید هم اکنون شنونده آهنگ زیبا ، شاد وشنیدنی خواننده جوان این روزهای کشورمان شانیکو بنام تو همونی از وب آهنگ باشید

Exclusive Song: Shaniko Called To Hamoni With Text And 2 Quality 320 & 128 Direct Links In webahang

دانلود آهنگ تو همونی که قلبم میخواد

برای دانلود بروی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود آهنگ تو همونی که قلبم میخواد

دانلود آهنگ تو همونی که قلبم میخواد

متن آهنگ شانیکو تو همونی

───|♩♪♬♭|───

خوبیش اینکه که روبه راهم ببین عشق و تو نگاهم

#♬♭#

خوبیش اینه که هستی پیشم با تو کاملم بی تو هیچم

#♬♭#

خوبیش اینکه که روبه راهم ببین عشق و تو نگاهم

#♬♭#

خوبیش اینه که هستی پیشم با تو کاملم بی تو هیچم

#♬♭#

تو همونی که قلبم میخواد همونی که به من میاد

##♬♭♬♭##

همونی که هیشکی غیر تو محاله به چشم بیاد

#♬♭#

تو همونی که قلبم میخواد همونی که به من میاد

#♬♭#

خوبیش اینه که هستی پیشم با تو کاملم بی تو هیچم

#♬♭#

تو همونی که قلبم میخواد همونی که به من میاد

#♬♭#

همونی که هیشکی غیر تو محاله به چشم بیاد

#♬♭#

تو همونی که قلبم میخواد همونی که به من میاد

───|♩♪♬♭|───

برای حمایت از صاحب این اثر لینک این پست را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

همچنین خواهشمندیم با نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری بفرمایید.

کلام آخر در صورت مشاهده مشکل در متن آهنگ ، پست و یا غیر مجاز بودن پست از طریق فرم تماس به ما اطلاع بدهید.

دانلود آهنگ عشق از رضا صادقی


مخاطبین عزیز میتوانید شنونده آهنگ جدید خواننده محبوب و جوان رضا صادقی بنام عشق از وب آهنگ باشید

خواننده: : رضا صادقی و مجید قمری

کاری از : موسسه موسیقی نت هشتم | گیتار: فرشید ادهمی | آهنگساز: محمد عابدینی 

تنظیم: ادریس رضایی فر | میکس و مسترینگ: محمد فلاحی | ترانه سرا: محسن حق نظری

Exclusive Song: Reza Sadeghi Called Eshghe With Text And 2 Quality 320 & 128 Direct Links In webahang

دانلود آهنگ عشق از رضا صادقی

برای دانلود بروی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود آهنگ عشق از رضا صادقی

دانلود آهنگ عشق از رضا صادقی

متن آهنگ رضا صادقی عشق

───|♩♪♬♭|───

♯!♬♭وقتایی هست که تو بدجور دلت تنگ میشه

ظاهرا خوبی ولی توی دلت آتیشه

وقتی بارون میزنه تحملت کم میشه

یعنی بدجوری دلت دست یکی افتاده♯!♬♭

خاطراتش که تمومه روزتو پر کرده

♯!♬♭وقتی دوست داری فقط هر جور شده برگرده

سهم تو از اون همه خاطره ها سردرده

یعنی بدجوری دلت دست یکی افتاده

عشق مثه گریه تو بارونه که میریزه نمیمونه♯!♬♭

حالا وقتایی که دلت گریه میخواد ولی هیشکی نمیدونه

♯!♬♭عشق یعنی غم با چشای خیس خنده هایی که یادت نیست

یعنی گریه هات شونه امنی میخواد ولی هیشکی کنارت نیست

گاهی یه شبه آدم قد یه چند سال پیر میشه

♯!♬♭

توی تنهایش آدم از دست خودش سیر میشه

بعضی وقتا حتی از خودش دلش میگیره ♯!♬♭

آخر این قصه ها همیشه زود دیر میشه

♯!♬♭این عشق مثه گریه تو بارونه که میریزه نمیمونه

حال وقتایی که دلت گریه میخواد ولی هیشکی نمیدونه

این عشق یعنی غم با چشای خیس خنده هایی که یادت نیست♯!♬♭

یعنی گریه هات شونه امنی میخواد ولی هیشکی کنارت نیست

♯!♬♭عشق مثه گریه تو بارونه که میریزه نمیمونه

حالا وقتایی که دلت گریه میخواد ولی هیشکی نمیدونه

عشق یعنی غم با چشای خیس خنده هایی که یادت نیست♯!♬♭

♯!♬♭یعنی گریه هات شونه امنی میخواد ولی هیشکی کنارت نیست

───|♩♪♬♭|───

برای حمایت از صاحب این اثر لینک این پست را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

همچنین خواهشمندیم با نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری بفرمایید.

کلام آخر در صورت مشاهده مشکل در متن آهنگ ، پست و یا غیر مجاز بودن پست از طریق فرم تماس به ما اطلاع بدهید.

❤️🥰👌🏼❤️

تضیحات رضا صادقی در مورد این آهنگ در پیج شخصی اینستاگرامش

👍👍👍👍

و پايان تصوير بردارى دومين ويديو #البوم_زندگى_كن با قطعه #عشق_من_تويى به كارگردانى دوست خوبم عباس بهشتى عزيز @abas_beheshti و حضور ارزشمند خانوم با اخلاق هنر ايران بانو رزيتا غفارى @rozitaghafariofficial اين قطعه با اهنگ و تنظيم من و ترانه خانوم عاطفه حبيبى هميشه خوش ذوق تقديم ميشه 🌹🌹🌹

ضمن تشكر از همه عزيزان خصوصا خانومها مهسا گرجى و مريم غفارى براى نقش افرينى ، و حضور مهربان خانوم افلاكيان عزيز و هنرمند در ويديو #بغض_باروت 🌸🌸

و مثل هميشه گريمور حرفه ايي خانوم كمالى ❤️🌹🌹🌹

تشكر خاص از خانوم شيما دهقان مسئول روابط عمومى فعال و كار بلد گروه مشكى پوشان 🌸🍃

اميدوارم ببينيد و به دلتون بشينه 💗💗

منتظر يك انتشار نه انفجار باشيد در پائيزى پر از عشق👏👏👏

دانلود آهنگ عاشقتم از رضا صادقی


مخاطبین عزیز میتوانید شنونده آهنگ جدید خواننده محبوب و جوان رضا صادقی بنام عاشقتم از وب آهنگ باشید

خواننده: : رضا صادقی و مجید قمری

کاری از : موسسه موسیقی نت هشتم | گیتار: فرشید ادهمی | آهنگساز: رضا صادقی

تنظیم: معین راهبر | میکس و مسترینگ: آرون حسینی | ترانه سرا: مرجان زنگنه

Exclusive Song: Reza Sadeghi Called Asheghetam With Text And 2 Quality 320 & 128 Direct Links In webahang

دانلود آهنگ عاشقتم از رضا صادقی

برای دانلود بروی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود آهنگ عاشقتم از رضا صادقی

دانلود آهنگ عاشقتم از رضا صادقی

متن آهنگ رضا صادقی عاشقتم

───|♩♪♬♭|───

:♩:♪♫:♩:میون صد هزار تا حرف تو میلیون ها گلا واضح

تمومش گشتم و گشتم نبود در حد و اندازه

نبود حرفی بتونم باش بگم حسی رو که میخوام:♩:♪♫:♩:

:♩:♪♫:♩:به جز یک واژه ی ساده ساده که پر کرده همه دنیام

عاشقتم عاشقتم مثل عطر دعا مثل رنگ خدا

مثله من که نفس به نفس با توام همه جا:♩:♪♫:♩:

:♩:♪♫:♩:عاشقتم عاشقتم مثل عطر دعا مقل رنگ خدا

مثه من که نفس به نفس با توام همه جا

برای گفتن حسم هنوز یک واژه کم دارم:♩:♪♫:♩:

:♩:♪♫:♩:که تو شعرام به جای اون همیشه نقطه میزارم

منی که با همین احساس یه عمره زندگی کردم

نه میتونم نه میدونم که به چشمات بفهمونم:♩:♪♫:♩:

:♩:♪♫:♩:عاشقتم عاشقتم مثل عطر دعا مثله رنگه خدا

مثله من که نفس به نفس با توام همه جا

عاشقتم عاشقتم مثله عطر دعا مثل رنگه خدا:♩:♪♫:♩:

:♩:♪♫:♩:مثله من که نفس به نفس با توام همه جا

من عاشقتم عاشقتم مثل عطر دعا مثل رنگ خدا

مثل من که نفس به نفس با توام همه جا:♩:♪♫:♩:

───|♩♪♬♭|───

برای حمایت از صاحب این اثر لینک این پست را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

همچنین خواهشمندیم با نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری بفرمایید.

کلام آخر در صورت مشاهده مشکل در متن آهنگ ، پست و یا غیر مجاز بودن پست از طریق فرم تماس به ما اطلاع بدهید.

دانلود آهنگ به تو مدیونم از رضا صادقی


مخاطبین عزیز میتوانید شنونده آهنگ جدید خواننده محبوب و جوان رضا صادقی بنام به تو مدیونم از وب آهنگ باشید

خواننده: : رضا صادقی

طراحی کاور: سید عرفان موسوی | تنظیم و میکس و مسترینگ: هومن آزم

آهنگساز: محمد عابدینی | کاری از : ماوا | ترانه سرا: محسن حق نظری

Exclusive Song: Reza Sadeghi Called Be To Madyounam With Text And 2 Quality 320 & 128 Direct Links In webahang

دانلود آهنگ به تو مدیونم از رضا صادقی

برای دانلود بروی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود آهنگ به تو مدیونم از رضا صادقی

دانلود آهنگ به تو مدیونم از رضا صادقی

متن آهنگ رضا صادقی به تو مدیونم

───|♩♪♬♭|───

♫♪❀♬♭میبینی چجوری شده فکر و خیال من این چشمات

دل با منطقم یهو پای تو عقلشو از دست داد

تا به خودم بیام دیدم مهر تو بدجوری توی دلم افتاد♫♪❀♬♭

♫♪❀♬♭چیزی ندارم واسه تو به جز این دل دیوونم

این حال خوبمو یه جورایی به عشق تو مدیونم

جای نمیرم پای تو پای اون همه خاطره میمونم♫♪❀♬♭

♫♪❀♬♭به خودم قول دادم همینجوری با عشق تو باشم

توی سختیا از هم نپاشم غمتم نباشه منو داری کنار خودت

آره قول دادم تو رو هیچ موقع تنها نذارم♫♪❀♬♭

♫♪❀♬♭تویی که شدی دار و ندارم غمتم نباشه منو داری کنار خودت

ازت ممنونم که موندی پام آخه جز عشق تو چی میخوام

دیگه احساسم از تو حرفام معلومه♫♪❀♬♭

♫♪❀♬♭ازت ممنونم که با عشقت کاری کردی که عاشق شه

دلی که تنها با تو آرومه

به خودم قول دادم همینجوری با عشق تو باشم♫♪❀♬♭

♫♪❀♬♭توی سختیا از هم نپاشم غمتم نباشه منو داری کنار خودت

به خودم قول دادم تو رو هیچ موقع تنها نذارم

تویی که شدی دار و ندارم غمتم نباشه منو داری کنار خودت♫♪❀♬♭

───|♩♪♬♭|───

برای حمایت از صاحب این اثر لینک این پست را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

همچنین خواهشمندیم با نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری بفرمایید.

کلام آخر در صورت مشاهده مشکل در متن آهنگ ، پست و یا غیر مجاز بودن پست از طریق فرم تماس به ما اطلاع بدهید.

دانلود آهنگ همین کافیه ( دودکش ) از رضا صادقی


مخاطبین عزیز میتوانید شنونده آهنگ جدید خواننده محبوب و جوان رضا صادقی بنام همین کافیه از وب آهنگ باشید

خواننده: : رضا صادقی و مجید قمری

کاری از : موسسه موسیقی نت هشتم | گیتار: فرشید ادهمی | آهنگساز: آریا عظیمی نژاد

تنظیم: ادریس رضایی فر | میکس و مسترینگ: محمد فلاحی | ترانه سرا: روزبه بمانی

Exclusive Song: Reza Sadeghi Called Hamin Kafie With Text And 2 Quality 320 & 128 Direct Links In webahang

دانلود آهنگ همین کافیه ( دودکش ) از رضا صادقی

برای دانلود بروی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود آهنگ همین کافیه از رضا صادقی

دانلود آهنگ همین کافیه از رضا صادقی

سریال دودکش یک سریال با موضوع طنز اجتماعی بود که که در ایام ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

تیتراژ این سریال را رضا صادقی اجرا کرده است و شما عزیزان می توانید از وب آهنگ دانلود نمایید

متن آهنگ رضا صادقی همین کافیه (تیتراژ دودکش)

───|♩♪♬♭|───

♩♬♩♪♭مثل کوه پشت و پناه همیم

ولی هر دومون دستامون خالیه

باید جای من باشی تو زندگی♩♬♩♪♭

♩♬♩♪♭بفهمی نداری چه بد حالیه

باید جای من باشی تا حس کنی

چه قدر سخته عشقت بلرزه صداش♩♬♩♪♭

♩♬♩♪♭ببینی چطور حاضری جونتو

بدی تا بسازی یه رویا براش

من از دلخوشی های این زندگی♩♬♩♪♭

♩♬♩♪♭مگه چی به جز حقمو خواستم

یه دنیا زمین خوردم از بچگی

که یک جا رو پای خودم واستم♩♬♩♪♭

♩♬♩♪♭تو میتونی مرحم بسازی از عشق

که زخمات زخمای کاری نشن

یه چیزی باید باشه تو زندگیت♩♬♩♪♭

که حرفای خوبت شعاری نشن

♩♬♩♪♭تو این روزگار عجیب و غریب

تو با عشق موندی کنارم هنوز

ازم هیچ چیزی نمیخوای چون♩♬♩♪♭

♩♬♩♪♭چه قدر بشنوی ندارم هنوز

آدم وقتی پای دلش واسته

تهش هرچی باشه خودش خواسته♩♬♩♪♭

♩♬♩♪♭آدم تا نمونه به پای خودش

نمیتونه پای کسی واسته

تو با عشق موندی کنارم که من♩♬♩♪♭

یه جایی تو این زندگی گل کنم

♩♬♩♪♭تو رو دوست دارم همین کافیه

یه دنیا رو با تو تحمل کنم♩♬♩♪♭

───|♩♪♬♭|───

برای حمایت از صاحب این اثر لینک این پست را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

همچنین خواهشمندیم با نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری بفرمایید.

کلام آخر در صورت مشاهده مشکل در متن آهنگ ، پست و یا غیر مجاز بودن پست از طریق فرم تماس به ما اطلاع بدهید.

دانلود آهنگ همین کافیه ( دودکش ) از رضا صادقی


مخاطبین عزیز میتوانید شنونده آهنگ جدید خواننده محبوب و جوان رضا صادقی بنام همین کافیه از وب آهنگ باشید

خواننده: : رضا صادقی و مجید قمری

کاری از : موسسه موسیقی نت هشتم | گیتار: فرشید ادهمی | آهنگساز: آریا عظیمی نژاد

تنظیم: ادریس رضایی فر | میکس و مسترینگ: محمد فلاحی | ترانه سرا: روزبه بمانی

Exclusive Song: Reza Sadeghi Called Eshghe With Text And 2 Quality 320 & 128 Direct Links In webahang

دانلود آهنگ همین کافیه ( دودکش ) از رضا صادقی

برای دانلود بروی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود آهنگ همین کافیه از رضا صادقی

دانلود آهنگ همین کافیه از رضا صادقی

سریال دودکش یک سریال با موضوع طنز اجتماعی بود که که در ایام ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

تیتراژ این سریال را رضا صادقی اجرا کرده است و شما عزیزان می توانید از وب آهنگ دانلود نمایید

متن آهنگ رضا صادقی همین کافیه (تیتراژ دودکش)

───|♩♪♬♭|───

♩♬♩♪♭مثل کوه پشت و پناه همیم

ولی هر دومون دستامون خالیه

باید جای من باشی تو زندگی♩♬♩♪♭

♩♬♩♪♭بفهمی نداری چه بد حالیه

باید جای من باشی تا حس کنی

چه قدر سخته عشقت بلرزه صداش♩♬♩♪♭

♩♬♩♪♭ببینی چطور حاضری جونتو

بدی تا بسازی یه رویا براش

من از دلخوشی های این زندگی♩♬♩♪♭

♩♬♩♪♭مگه چی به جز حقمو خواستم

یه دنیا زمین خوردم از بچگی

که یک جا رو پای خودم واستم♩♬♩♪♭

♩♬♩♪♭تو میتونی مرحم بسازی از عشق

که زخمات زخمای کاری نشن

یه چیزی باید باشه تو زندگیت♩♬♩♪♭

که حرفای خوبت شعاری نشن

♩♬♩♪♭تو این روزگار عجیب و غریب

تو با عشق موندی کنارم هنوز

ازم هیچ چیزی نمیخوای چون♩♬♩♪♭

♩♬♩♪♭چه قدر بشنوی ندارم هنوز

آدم وقتی پای دلش واسته

تهش هرچی باشه خودش خواسته♩♬♩♪♭

♩♬♩♪♭آدم تا نمونه به پای خودش

نمیتونه پای کسی واسته

تو با عشق موندی کنارم که من♩♬♩♪♭

یه جایی تو این زندگی گل کنم

♩♬♩♪♭تو رو دوست دارم همین کافیه

یه دنیا رو با تو تحمل کنم♩♬♩♪♭

───|♩♪♬♭|───

برای حمایت از صاحب این اثر لینک این پست را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

همچنین خواهشمندیم با نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری بفرمایید.

کلام آخر در صورت مشاهده مشکل در متن آهنگ ، پست و یا غیر مجاز بودن پست از طریق فرم تماس به ما اطلاع بدهید.

دانلود آهنگ مادر از رضا صادقی


مخاطبین عزیز میتوانید شنونده آهنگ جدید خواننده محبوب و جوان رضا صادقی بنام مادر از وب آهنگ باشید

خواننده: : رضا صادقی

گیتار: فرشید ادهمی | آهنگساز: محمد عابدینی

تنظیم: ادریس رضایی فر | میکس و مسترینگ: محمد فلاحی | ترانه سرا: محسن حق نظری

Exclusive Song: Reza Sadeghi Called Madar With Text And 2 Quality 320 & 128 Direct Links In webahang

دانلود آهنگ مادر از رضا صادقی

برای دانلود بروی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود آهنگ مادر از رضا صادقی

دانلود آهنگ مادر از رضا صادقی

متن آهنگ رضا صادقی مادر

───|♩♪♬♭|───

♩♬♯♫♪مادرم قربون موهای سفیدت , مادرم فدای اسم نازنینت

تو نباشی مادرم دنیا چه پوچه

جای موندن نداره لحظه کوچه , مثل خورشیدی به آسمون عمرم

که اگه غروب کنی منم میمیرم♩♬♯♫♪

♩♬♯♫♪تو فقط اشاره کن ببین واسه تو , حاضرم مرگو تو بغل بگیرم

مهربون تر از تو هیچکسی نبوده

شعله وجود من بی تو یه دوده , قیمت بودنمو عمرت گذاشتی

کی بجز تو لالایی‌هامو سروده♩♬♯♫♪

مادرم مرهم دردمالهی دورت بگردم

♩♬♯♫♪تو فقط شریک اشک و بغض و اخم و رنج خنده‌ام

سایه ات از سرم نشه کمبه خدا بی تو میمیرم

واسه من تویی پر و بال ، بمونی هزار هزار سال♩♬♯♫♪

♩♬♯♫♪بمونی هزارهزارهزارهزار… سال

مادرم قربون دستای عزیزت , مادرم فدای اسم نازنینت

مادرم قربون موهای سفیدت , مادرم فدای اسم نازنینت

تو نباشی مادرم دنیا چه پوچه♩♬♯♫♪

جای موندن نداره لحظه کوچه , مثل خورشیدی به آسمون عمرم

♩♬♯♫♪که اگه غروب کنی منم میمیرم

تو فقط اشاره کن ببین واسه تو , حاضرم مرگو تو بغل بگیرم

مهربون تر از تو هیچکسی نبوده♩♬♯♫♪

شعله وجود من بی تو یه دوده , قیمت بودنمو عمرت گذاشتی

♩♬♯♫♪کی بجز تو لالایی‌هامو سروده

مادرم مرهم دردمالهی دورت بگردم

تو فقط شریک اشک و بغض و اخم و رنج خنده‌ام♩♬♯♫♪

سایه ات از سرم نشه کمبه خدا بی تو میمیرم

♩♬♯♫♪واسه من تویی پر و بال ، بمونی هزار هزار سال

بمونی هزار هزار هزار هزار سال♩♬♯♫♪

مادرم قربون دستای عزیزت , مادرم فدای اسم نازنینت

♩♬♯♫♪مادرم مرهم دردمالهی دورت بگردم

تو فقط شریک اشک و بغض و اخم و رنج خنده‌ام

سایه ات از سرم نشه کمبه خدا بی تو میمیرم♩♬♯♫♪

♩♬♯♫♪واسه من تویی پر و بال ، بمونی هزار هزار سال

بمونی هزار هزار هزار هزارسال

مادرم قربون دستای عزیزت , مادرم فدای اسم نازنینت♩♬♯♫♪

───|♩♪♬♭|───

برای حمایت از صاحب این اثر لینک این پست را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

همچنین خواهشمندیم با نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری بفرمایید.

کلام آخر در صورت مشاهده مشکل در متن آهنگ ، پست و یا غیر مجاز بودن پست از طریق فرم تماس به ما اطلاع بدهید.